preload 1 preload 2 preload 3

vyrezané plotrované samolepky

Tento typ samolepiek sa využíva všade, kde je možné výslednú grafiku vyskladať z jednoduchých farebne homogénnych objektov. Po vyrezaní na plotri a odstránení zbytkového materiálu zostávajú iba požadované tvary bez nežiadúcich okrajov a podkladu.

Najčastejšie účely použitia

  • polep áut jednoduchšou grafikou, logami a textami
  • jednoduchý polep výkladov, okien, dverí, otváracie hodiny, deliace steny
  • orientačné a navigačné tabule a pútače
  • reklamné tabule, tabule na označenie prevádzky, vývesné štíty
  • jednoduchšia výstavná grafika
  • označenie parkovacích miest

Vlastnosti a výhody

Nami používané štandardné plotrovacie fólie

Avery® 700 Premium Film

Lesklé fólie určené pre exteriérové a interiérové značenie a reklamu s trvanlivosťou až 7 rokov. Permanentné akrylové lepidlo, hrúbka fólie 65µm. Naše dlhodobé skúsenosti hovoria pre tento typ plotrovacích fólií pre ich univerzálne použitie a perfektnú trvanlivosť. Fólie Avery® 700 Premium Film sa nezmršťujú, nepraskajú, neodlepujú sa. Naopak dlhodobo zachovávajú svoje vlastnosti.

Avery® 500 Event Film / Grafitack® 100 Plus

Matné fólie určené pre exteriérové a interiérové značenie a reklamu s trvanlivosťou až 5 rokov. Semipermanentné lepidlo zaisťuje výbornú odstrániteľnosť fólie z väčšiny povrchov do 1 roku, hrúbka fólie 75µm. Tento typ fólie doporučujeme ako na krátkodobé použitie, kde sa počíta s ich odstraňovaním, tak aj na dlhodobejšie použitie na matné povrchy a reklamné tabule, kde je požadovaný matný vzhľad. Máme takisto veľmi dobré skúsenosti s trvanlivosťou týchto materiálov.